INTELLIGENT LOGISTICS SOLUTIONS

Nasza Firma działa na polskim rynku już od 1999 roku. Główna siedziba naszej firmy, jak i magazyn znajduję się w Nadarzynie k. Wa-wy. Posiadamy także biuro w Gdyni, oraz własną Agencję Celną w Warszawie.

Dzięki swojej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę proponując najlepsze możliwe rozwiązania z wykorzystaniem sieci połączeń logistycznych, które oferujemy. W kontaktach z naszymi kontrahentami wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego powierzonego zlecenia, dużą elastycznością, a także potrzeb klienta. Codziennie dokładamy wszelkich starań o to aby towar naszych klientów, szybko i bezpiecznie docierał do miejsca swojego przeznaczenia. Dużą wagę przywiązujemy do tego aby wszystkie informację dotyczące realizacji wykonywanej usługi przekazywane były Państwu na bieżąco. Potrzeby Naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu!

Jesteśmy dla Państwa nie tylko dostawcą usług, ale również partnerem oferującym nowoczesne systemy rozwiązań logistycznych,które pomogą w dostosowaniu się do szybko zmieniających się warunków współczesnego rynku.